THE WOODIE WAGON POWERS UP MILAN DESIGN WEEK

İtalyan start-up Woodie Milano, vintage Vespa Apecar’ı FuoriSalone tasarım haftası boyunca ücretsiz kablosuz şarj sunmaya hazır süper şık bir gezgin şarj noktasına dönüştürüyor.

Woodie-Honor Vagonu | Şarj Turu

FuoriSalone | 3/9 Nisan 2017

03/04 – Isola

04/04 – Brera

05/04 – 5Vie

06/04 – Tortona

07/04 – Ventura Lambalı

08/04 – P.zza XXV Aprile

09/04 – Navigli – Darsena

 

woodie.it

 

Milano – 3 Nisan 2017 – İtalyan kablosuz şarj teknolojisinin ve İtalyan stilinin İtalyan yeni başkanı Woodie Milano, DesignWeek ziyaretçilerini yeni ürünlerinin piyasaya sürülmesiyle ikonik bir İtalyan araçta yenilikçi bir pazarlama girişimi ile şaşırtmaya hazır .

Bu vesileyle, Woodie Milano, FuoriSalone ekosisteminde özel ve hala görülmemiş bir şey organize etmek adına, dijital yerliler için Huawei akıllı telefon, internet markası olan Honor’la ortaklık kurdu. Bir model olan Apecar, fantezi WoodieWagon’a dönüştürülmüştür.

 

Woodie Milano’nın CEO’su ve kurucusu Marco Iurilli, “Birçok katılımcının katılımıyla adım atmak istedik, unutması zor bir şey yaparak Milano’da ziyaretçilere tasarım bölgelerinde yolculuklarında şarj edilmelerini sağlamak için bir şarj hizmeti sunduk” dedi.

Woodie Milano’nın kurucusu ve tasarımcısı Francesco Dolce, “Woodie Wagon’la amacımız, tasarım ve malzemeler hakkındaki tutkumuzu modern bir işlevsellik ve yaklaşımla birleştirmekti. Som ahşap iç mekanı ile Woodie Wagon’u döşedik ve ziyaretçilere ücretsiz şarj sağlamak amacıyla Woodie Hub’larını çalıştırmak için bir kamyon bataryasıyla onu donattık. ”

 

Woodie Milano, ayrıca, Milano Fuarı’ndaki Salone del Mobile sırasında ürünlerini ve yeni tutumunu SaloneSatellite’a sunacak. Ekipler, sergide yeni renkler, kombinasyonlar ve malzemelerle yeni Woodie Hub koleksiyonunu tanıtıyor olacak.

 

İlk defa en çok yönlü Şarj İstasyonunun modern bir versiyonu tanıtılacaktır. Halen dünya çapında satılan klasik Ahşap ve Mermer versiyonlarını takiben, modern iç tasarım da yenilik sunuyor: Woodie Hub Alüminyum. Uzay Grisi ve Jet Siyah olmak üzere iki renkte tüketiciye sunulan pazardaki Woodie Hub Alüminyum, teknolojilerinin yüksek kalite malzemelerle birleştirilmiş olmasını arzulayan modern ve genç tüketicileri tatmin edecek. Woodie Hub Alüminyum, herhangi bir ofiste veya evde şarj işleminizi tamamlamanız için de Evrensel AC prizler, USB ve Kablosuz Şarj Alma özelliğini sağlayacaktır.

 

Woodie Karbon Fiber Look Ailesi | Woodie 360 ​​| Woodie Kapak Siyah Karbon Fiber Bak

SaloneSatellite sırasında Woodie Milano, Carbon Fiber görünüm Kapağı ve Güç Bankası’nı resmi olarak piyasaya sürecek ve yeni Woodie 360 ​​prototipi ile SaloneSatellite Ödülü için çalışacak: USB-A, ve yeni USB-C’ye gömülü ve kablosuz özellikli 20.000mAh güç bankası şarj çıkışları, günlük faaliyetleri için cihazlarına tamamen güvenen profesyonel kullanıcılar için hazırlanmıştır.

Woodie Hub Hakkında

Woodie Hub, güç kabloları doğal malzemelerle ve yeni işlevlerle yeniden yaratan ve yeniden şekillendiren ve güç kablolarını sanat parçalarına dönüştüren eşsiz bir şarj istasyonudur. Yenilikçi Qi Kablosuz teknolojisi, uyumlu tüm akıllı telefonlar için kablosuz şarj etme olanağı tanır. İki Evrensel AC soket, 150’den fazla ülkedeki fişi kabul etmektedir. İki USB portu neredeyse tüm elektronik cihazları şarj etmek için 3.2A’ya kadar destek sağlar.

 

Woodie Milano Hakkında

Woodie Milano, tasarım ve moda şehri olarak bilinen Milano menşeli; misyonu, tasarımı ve teknolojiyi birleştiren güç erişimini yeniden düşünmek ve basitleştirmek olan bir tüketici teknolijisi şirketidir. Güzel malzemeler ve zahmetsiz bir teknoloji. Woodie, zarif, zahmetsiz ve olağanüstü kullanışlı gerçek dünya ürünleri oluşturmak için İtalyan stilini, en iyi malzemeyi ve en ileri teknolojiyi harmanlıyor.

Editörlere notlar:

Yüksek çözünürlüklü resimler ve şirketle ilgili daha fazla bilgi ve malzeme için lütfen Basın Kitimize bakın veya woodie.it veya Woodie Milano’nun Facebook ve Instagram’a gidin.

Woodie Hub Özellikleri:

  • 3 farklı dış tasarım: Mermer, Ahşap ve Alüminyum
  • 3.2A akıllı çift şarjlı 2 USB portu
  • 150’den fazla ülkedeki fişleri kabul eden 2 Evrensel AC prizi
  • Örgülü tasarıma sahip kablosu
  • Tek elle kullanıcı deneyimi sağlamak için kaydırmaz altlık
  • Gece kolay tanıma için çevre ışığı

Leave a Reply