Küresel Sarj Merkezi Tanıtılıyor, Dünyada İlk ve Gerçek

Küresel şarj merkezi – Hepsi bir arada İtalyan Tasarımı ve Güç Dostu

MILANO, İtalya, 3 Temmuz 2015 / PRNewswire / — Woodie Milano, amiral gemisi ürünü Woodie’yi piyasaya sürdü. Doğadan en rafine malzemelerle yapılmış zarif, güzel bir şarj merkezi. USB portları ve AC prizleri tek parça mermer, ahşap ve hatta betona gömülüdür. Bunun yanında Woodie, tasarımdan ödün vermeden, Qi modülü sayesinde akıllı telefonlarınızı kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar. Teknoloji ve İtalyan tasarımı buluşuyor. İlk hepsi bir arada tasarım, bilinçli şarj merkezini ortaya koyuyor.

Talep artıyor

Bilgi Çağı ve elde tutulan evrim cihazlara olan talep katlanarak arttı. Woodie, işlevselliği ve kullanımı Modern bir güç ünitesinde maksimize eder. Woodie Milano’nun kurucusu ve CEO’su Marco Lorenzi, “İhtiyaç buluşun anasıysa, Woodie güçlü bir sorunu çözmek için doğdu” dedi. Biçim işlevi izlerse, Woodie bir mimar ve tasarımcının hayalini gerçekleştirir. Bu benzersiz şarj merkezi, herhangi bir alanı zenginleştirecektir.

Woodie Milano’nun kurucusu ve COO’su Francesco Dolce, “Doğal Malzemeler Woodie’nin özüdür” dedi.” İtalya’da üretildiğinden, eşsiz bir ürün yaratmak için sadece en iyi İtalyan ahşap ve mermeri seçtik. Herhangi bir yere ve dekora uyum sağlayabilen Woodie Premier Koleksiyonu, Carrara ve Rosso Levanto mermeri ile İtalyan Ceviz ve Meşe’de mevcuttur.”

Micro-Emiş alt yüzeyi sayesinde, Woodie yüzeyi kavrar ve böylece fişi çıkartan elverişsiz ve tehlikeli hareketlerden kaçınarak hub’un tek ellle kullanılmasına izin verir.

Woodie, Kickstarter’da dört soket versiyonu da ABD, İngiltere, AB ve World Wide Woodie olarak adlandırdığımız ve dünya çapında 150’den fazla ülkedeki fişleri alabileceğimiz bir model.

Tasarım ve moda ile tanınan şehir Milano’da bulunan Woodie Milano, misyonu tasarım ve teknolojinin evliliği olan bir tüketici teknolojisi şirketidir. Güzel malzemeler ve zahmetsiz teknoloji bir arada. Woodie, zarif, zahmetsiz ve olağanüstü yararlı olan gerçek dünya ürünlerini oluşturmak için İtalyan stiliyle, en iyi malzemeleri ve en son teknolojiyi harmanlar.

Şirketin en iyi küresel şarj ürünü Woodie HUB, Temmuz 2015’te piyasaya sürüldü.

Kaynak : https://www.prnewswire.com/news-releases/woodie-milano-introduces-the-first-truly-global-charging-hub-300108599.html

Leave a Reply