KICKSTARTER KAMPANYASI TEKRAR BAŞLIYOR

KICKSTARTER

TEKNOLOJİ TASARIMLA BULUŞUYOR

 

Yaygın prizlerin gelişimini gerçekleştirmek için, İtalyan yapımı “Woodie Milano” tarafından dün yeni bir kitle fonlaması kampanyası başlatıldı. Amaçları güce erişimi değiştirmek. Onların kitle fonlaması kampanyasının odağı Woodie Hub olacak. Şarj istasyonunun farklı tasarımları ve malzemeleri herhangi bir iç tasarımı tamamlayacak şekilde yapılmıştır. Oda için sadece göz alıcı değil, aynı zamanda evrensel güç prizleri, USB şarjı ve cep telefonu için Kablosuz Şarj sağlayarak hayatı daha da kolaylaştıracak.

Bu kampanya, 60.000 € hedefine ulaşılamayan daha önceki bir kickstarter kampanyasının ardından geldi. İlk kampanyadan sonra şirket bir melek yatırımı aldı ve mükemmel bir prototip oluşturmak ve bunları üretime hazırlamak için bu finansmanı kullandı. Gelecekte yapılacak olan kitle fonlaması kampanyası, bu sefer sadece 15.000 € gerektiren gerçek üretimi gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Yeni kampanyada Woodie Milano’nun CEO’su Marco Iurilli şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıla göre çok daha iyiyiz, bu da tüm sponsorlarımızın riskini en aza indiriyor. Ürünlerin gerçekte üretilmesini, kalıplamanın yapılmasını ve çeşitli şirket ve taraftarlarla güçlü ilişkiler kurulmasını sağladık. Sonunda güce erişimi değiştirebiliriz. ”

Kaynak : http://www.platform-blog.com/en/woodie-milano-relaunches-their-kickstarted-campaign-when-technology-meets-design/

 

 

kickstarter woodie hub
kickstarter woodie hub

Leave a Reply