Konaklama için
Kablosuz Şarj Çözümleri

Wireless Charge - HORECA şarj çözümleri

Ne yapıyoruz

Amacımız, bazı sorunlarınızı çözmekle birlikte misafirlerinizin şarj deneyimi daha kolay, daha özel hale getirmektir.

hos-1

Woodie Hub

Woodie Hub, Hotel Charging’in yeni sınırını temsil ediyor. Birçok üst sınıf otel tarafndan (örneğin Mandarin Oriental Milano) benimsenen Woodie Hub, 1 cihazda 5 piriz sunuyor: 2 Evrensel AC-Priz, 2 USB Bağlant Noktası, 1 Qi Kablosuz Şarj Cihazı, kötü uluslarası güç adaptörlerinin malitelerinden tasarruf ederken eski ve yeni şarj ihtiyaçlarının tamamını karşılayan Woodie Hub’ı oteller için mükemmel bir cihaz.

Luna Lambası

Luna, Qi teknolojisi ile telefonunuzu şarj etmek için her yerde kullanabileceğiniz ilk wireless charge özelliğine sahip lambadır.
luna_2048x (1)
invisible_80a8b95a-d03e-4bb8-88c3-7a07107ebf4a

Invisibile

Woodie Invisibile çalışma masalarına, toplant masalara, yatak odası komidinlerine ya da istediğiniz tüm yüzeylere kurulabilir. Ardından akıllı cihazlarınızı kablosuz olarak sorunsuzca şarj edilmesinin keyfini çıkarın. Yüzeyi net ve zarif tutarken, priz bulma zahmetinden kaçının, wireless charge teknolojisinin tadını çıkarın.

İtalya'da Yapıldı

İtalyan Tasarım ve Kaliteli Malzemeler

Güzel İtalyan tasarımını ve birinci sınıf lüks malzemeleri bir araya getirerek wireless charge teknolojisini tamamen yeni bir seviyeye taşıyoruz.

.