Küresel Sarj Merkezi Tanıtılıyor, Dünyada İlk ve Gerçek

Qlobal şarj merkezi-Hamısı bır arada İtalyan dizaynı ve Enerji Dosdu

MİLANO, iTALYA, 3 iYUL 2015 / PRNewswire / -Woodie Milano, amiral gemisi mehsulu Woodie’yi bazara çıxardı. Tebietden en zerif materiallarla edilmiş zerif, gözel bir şarj merkezi. USB portları ve AC prizleri pir parça mermer, taxta ve hetda betona yerleşiklidir,Bundan başqa Woodie, dizaynından güzeşt vermeden, Qi modulu sayesinde agıllı telefonlarınızı kabelsiz olaraq enerji etmenize zemanet verir.Texnalogiya ve İtalyan dizayni görüşür.İlk hamısı bır arada dizayn, şüurlu şarj merkezi meydana getirir.

Teleb artır

İnformasiya yaşı ve elle tutulan tekamül cihazlara olan teleb günü-günden çoxaldı. Woodie,  modern güc ünitelerinde funksionallıgı ve istifadeni maksimuma çıxarır.. Woodie Milanonun qurucusu ve CEO’SU mARCO lORENZİ, ”Ehtiyac icadın anası ise,Woodie güclü bir problemi hell etmek üçün doğdu” dedi., Woodie, bir memar ve dizayncının xeyallarını heyata keçirir.Bu unikal şarj merkezi, herhansı bir saheni zenginleşdirecekdir.

Woodie Milano’nun qurucusu ve COO’su Francesco Dolce, ”Tebii materiallar Woodie’nin özüdür dedi. ”İtalyada istehsal olundugundan, unikal bir mehsul yaratmaq üçün sadece en yaxşı İtalyan taxta ve mermeri secdik. Herhansı bir yere ve dekora uygunlaşma temin ede bilen Woodie Premier Kolleksiyası, Carrara ve Rosso Levanto mermeri ile İtalyan Qoz ve Palıd agacında mövcuddur.

Micro-Yapışqan aşagı seth sayesinde, Woodie sethi qavrayar ve belelikle fişi çıxarderken elverişsiz ve tehlükeli hereketlerden qaçaraq hub’un tek elle istifade etmesine icaze verir.

Woodie, Kickstarter’da dörd  soket versiyası da ABD, İngiltere, AB ve World Wide Woodie olaraq adlandırdıgımız ve dünyada 150’den çox ölkede fişleri ala bileceyimiz bir modeldir.

Dizayn ve moda ile tanınan şeher Milano^da olan Woodie Milano, missiyası dizayn ve texnologiyayla bütünleşmiş bir istehlakcı şirketidir.Gözel vesait ve zehmetsiz texnalogiya bir arada. Woodie, zerif, zehmetsiz ve faydalı olan heqiqi dünya mehsullarını yaratmaq üçün İtalyan stiliyle, en yeni vesaitleri ve en son texnalogiyanı qarışdırar.
Şirketin en yaxşı qlobal  şarj mehsulu Woodie HUB ,İyul 2015 ‘ de bazara çıxarıldı.

Şirketin en iyi küresel şarj ürünü Woodie HUB, Temmuz 2015’te piyasaya sürüldü.

Kaynak : https://www.prnewswire.com/news-releases/woodie-milano-introduces-the-first-truly-global-charging-hub-300108599.html

Leave a Reply