KICKSTARTER KAMPANYASI TEKRAR BAŞLIYOR

KICKSTARTER

TEXNALOGİYA DİZAYNLA GÖRÜŞÜR

 

Meşhur prizlerin inkişafını reallaşdırmaq üçün, İtalyan istehsalçısı olan Woodie Milano terefinden dünen yeni bir kütlevi maliyyeleşdirme kampanyası başladı. Meqsedleri gücü tamamen elde etmek imkanı.Ve onların kütlevi maliyyeleşdirme kampanyasının merkezi ise Woodie HUB olacaq. Enerji stansiyalarının ferqli dizaynlari ve vesaitleri herhansı bir içeri dizaynı tamamlayacaq terzde edilmişdir.Otaq üçün sadece göz oxşayan deyil, eyni zamandada universal elektrik prizleri, USB şarjı ve mobil telefonu üçün kabelsiz şarj temin ederek heyatımızı dahada asan hala getirecek.
Bu kampaniya, 60.000 euro hedefine çatmayan daha evvelki bir kickstarter kampaniyasının ardından geldi.İlk kampaniyadan sonra şirket bir (melek investor) aldı ve mükemmel bir örnek mehsul yaratmaq ve bunları istehsala hazırlamaq üçün bu maliyyeni istifade etdi.Gelecekde edilecek olan kütle maliyyeleşdirme kampaniyası, bu defe sadece 15.000 euro teleb eden  real istehsalı reallaşdırmagı meqsed qoyur.

Yeni kampaniyada Woodie Milano’nun CEO’su Marco Lurilli bunları dedi: ” Keçdıyımız ile göre çox çox daha yaxşıyıq, bu da bizim bütün sponsorlarımızın riskini minimuma endirir..Mehsulların real şekilde istehsal olunmasını, qablaşdırmanın edilmesi ve müxtelif şirket ve tereflerle güclü elaqeler qurulmasını temin etdik.Nehayet hakimmiyete çıxışı deyişdire bilerik.

Kaynak : http://www.platform-blog.com/en/woodie-milano-relaunches-their-kickstarted-campaign-when-technology-meets-design/

 

 

kickstarter woodie hub
kickstarter woodie hub

Leave a Reply