Ne Yapıyoruz

Enerji yükleme zamanınızı qısaldar ve asanlaşdırırıq.

Kabelsiz şarj texnalogiyasını:dizaynını en yaxşı vesaitlerle bir yere getirerek, benzersiz ve fövqalade faydalı hala getiririk

wireless-charger-tecnology

Woodie Hub

Woodie Hub, unikal bir hamısı bir arada güc merkezidir.Büntesinde universal AC prizlerini, suretli USB baglı nöqtelerini ve yenilikci wireless charger texnalogiyasını bir arada saxlayır.

Kbelsiz telefon üzü

Woodie wireless charger telefon üzü,iPhone’unuza elegant ve zerif bir görünüş verir.Bu şekilde artıq iPhone 6 ve 7’yi Qi kabelsiz şarj texnalogiyası ile kabele ehtiyac olmadan şarj ede bilersiniz.

wireless-charger-case
wireless-charger-powerbank

Kabelsiz enerji bankı

Woodie Wireless Power Bank,Qi kabelsiz şarj texnalogiyası sayesinde agıllı telefonunuzu hereket halında bele kabelsiz enerji doldurmagınızı temin eden ilk daşına bilinen dizaynlı enerji qaynagıdır.

Luna Lamba

Luna, işıq ve kabelsiz şarj üçün her yerde istifade ede bileceyiniz telefonunuzu Qi texnalogiyası ile şarj eden batareya ile techiz olunmuş lampadır.
Fevral 2018’de bazara girir.
Yeniliklerden xeberdar olmaq üçün xeber bülletenimize abone olun.
wireless-charger-lamb
wireless-charger-pad

Solo kabelsiz şarj aleti

Solo kabelsiz şarj cihazı ile iPhone X’inizi ve ya uygunlu agıllı telefonunuzu şarj etmek her zamankından daha asan.Solo’yu bir enerji qaynagına baglayın ve kabelsiz şarj cihazının rahatlıgının kefini çıxartmaq üçün agıllı telefonunuzu cihaza buraxın.

Fevral 2018’de bazara girir.

Yeniliklerden xeberdar olmaq üçün xeber bülletenimize abone olun.